• Dzień Chłopaka u Marcina Rożka

Z okazji Dnia Chłopaka 29 września odbyły się w naszej szkole wybory na najsympatyczniejszego kolegę. Swoje głosy oddawały wszystkie dziewczęta klas 1 – 8. W tym roku zaszczytny tytuł przypadł Michałowi Dobrowolskiemu z klasy 8.

30 września świętowaliśmy Dzień Chłopaka – Przystojniaka.  Każdy uczeń, który miał na sobie atrybuty prawdziwego dżentelmena – krawat lub muszkę, uniknął zadania domowego na weekend J.

Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w niniejszą akcję SU dziękujemy.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

15 września nasza szkoła wzięła udział w Dniu Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia uczniowie mieli za zadanie założyć jeden element garderoby w kropki oraz stworzyć wraz z klasą plakat promujący obchodzone święto. Czasem wystarczy zacząć tylko od kropki... zapraszamy do galerii zdjęć, by przekonać się, jak kreatywni są nasi uczniowie!

Tego dnia stała na holu skrzyneczka, do której uczniowie mogli wrzucać karteczki z zapisanym talentem.

Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom za zaangażowanie!

SU i opiekunowi

• Pierwszy dzwonek już za nami ...

Dnia 01.09. 2022r. punktualnie o godzinie 9:00 rozległ się pierwszy dzwonek sygnalizujący rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

Pan dyrektor - Sławomir Matysik przywitał wszystkich zgormadzonych gości - rodziców, nauczycieli i uczniów. Następnie uroczyście odśpiewaliśmy hymn państwowy i powitaliśmy w naszym gronie osiemnastu nowych uczniów klasy 1, której wychowawczynią została p. Justyna Paszkiewicz.

Po uroczystości wychowawcy udali się do gabinetów ze swoimi klasami.

Na nadchodzący rok szkolny życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.

Wasi Nauczyciele :)🎊🎊🎊