Strona główna
🎉❤️ Festyn Rodzinny 2026 za nami! ❤️🎉
13 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny – wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło uczniów, rodziców, absolwentów, mieszkańców oraz przyjaciół naszej szkoły.
Choć pogoda nie rozpieszczała i chwilami próbowała pokrzyżować nasze plany, mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wielu radości, uśmiechu i niezapomnianych wspomnień. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, występy naszych utalentowanych uczniów, strefa gastronomiczna, dmuchańce, malowanie twarzy, koło fortuny, piana party, oraz wiele innych niespodzianek.
⚓ Wycieczka do Szczecina pełna wrażeń! ⚓
Dnia 09.06.2026r. uczniowie klas 4, 6 i 7 mieli okazję spędzić wyjątkowy dzień w Szczecinie, poznając historię, kulturę i nowoczesne oblicze miasta. Podczas spaceru odwiedzili najważniejsze zabytki i miejsca związane z historią miasta, m.in. Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Basztę Siedmiu Płaszczy, zabytkowy Ratusz oraz Rynek Sienny.
„Dixieland – muzyka dla każdego”
🎺🎶 Dnia 20 kwietnia w naszej szkole rozbrzmiały niezwykłe dźwięki muzyki na żywo! Gościliśmy artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz”, którzy zaprezentowali koncert pt. „Dixieland – muzyka dla każdego”.Uczniowie mieli okazję poznać radosne, pełne energii brzmienia jazzu tradycyjnego, usłyszeć wyjątkowe instrumenty oraz przekonać się, że muzyka potrafi łączyć pokolenia i wywoływać uśmiech na twarzach słuchaczy. 😊
🎭 „Balladyna” na żywo – lekcja, której się nie zapomina!
16.04.2026r. uczniowie klas 6-8 mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – wyjeździe do Świebodzińskiego Domu Kultury na spektakl „Balladyna” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji.
To była nie tylko okazja do utrwalenia znajomości lektury, ale przede wszystkim do przeżycia jej na nowo – poprzez emocje, grę aktorską, światło i scenografię. Uczniowie mogli zobaczyć, jak dramat Juliusza Słowackiego ożywa na scenie i jak aktualne pozostają jego przesłania.
Radosnych Świąt Wielkanocnych
Szanowni Państwo,
z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Przyjaciołom naszej szkoły.
Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen nadziei, spokoju i radości.
Niech wiosenna atmosfera odrodzenia przyniesie wiele optymizmu, życzliwości i wzajemnej serdeczności, a świąteczne spotkania w gronie najbliższych napełnią serca ciepłem oraz wdzięcznością za wspólnie przeżywane chwile.
Logowanie
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
